Linux Administrator

Přidejte se k nám

Každý den pracujeme na zlepšování našeho produktu a vymýšlíme, jak nejlépe nastavit služby našim klientům přímo na tělo. Hledáš práci v přátelském kolektivu, kde si rádi vyslechneme tvé nápady a budeme je společně realizovat? Pokračuj směle dál!

Co budeš dělat?

Chceme, aby ses u nás cítil dobře, nepotrpíme si na upnuté košile s kravatou. Důležité je pro nás nadšení, tah na bránu a loajalita.

Co bude dobré už umět?

Přestože nás víc zajímá tvoje nadšení a motivace než formální zkušenosti, následující dovednosti se u nás určitě neztratí:

Co můžeš očekávat od nás?

Ve Spinocu nerozdáváme sáhodlouhou brožuru věnovanou firemní kultuře. Držíme se jednoduchých hesel - svoboda, čestnost a tvrdá práce. Pracovní doba je u nás flexibilní, ale nezapomínáme na život tam venku. Pokud vyloženě hledáš práci s klasickými osmihodinovkami, nemůžeme a nechceme ti zaručit, že to pokaždé vyjde. Jsme ochotní se na lecčem domluvit, ale hotová práce a spokojený klient je vždy na prvním místě.

Pamatuješ, jak jsme zmiňovali život tam venku? Rádi společně hledáme důvody k tomu vyrazit na dobré jídlo a pivo. České kořeny holt nezapřeme.

Dočetl jsi až sem? Budeme rádi, když nám o sobě dáš vědět. Všechno pak můžeme probrat osobně u nás na Ovocném Trhu.

Těšíme se na viděnou!

Spinoco

Jdeš do toho s námi?

Pošli nám své CV!