Kdo jsme

S námi se ve světě komunikací rozhodně neztratíte!

Spinoco Czech Republic, a.s. je moderní, dynamická a inovativní společnost. Vytváříme a integrujeme nová telekomunikační řešení, podporujeme moderní a netradiční cesty pro bezpečnou a efektivní komunikaci na maximálně optimalizované platformě. Hledáme originální řešení s použitím pokročilých technologií a neotřelého přístupu.

Naše mise

Chceme našim klientům poskytovat řešení, která pokrývají všechny potřeby z hlediska bezpečné a efektivní komunikace, jak uvnitř firmy, tak směrem k jejich zákazníkům. Naší největší předností a konkurenční výhodou je spojení jednotlivých komunikačních prvků do jednoho komplexního, uživatelsky přátelského a finančně dostupného balíčku.

Naše vize

Naše vlajková loď

Aplikace Spinoco je firemní řešení (B2B) pro zvyšování kvality komunikace se zákazníkem. Představuje softwarový nástroj integrovaný do vlastní telekomunikační infrastruktury umožňující efektivně sdílet informace mezi členy týmu a profesionalizovat tak komunikaci s klientem. Vhodné pro firmy, které potřebují bezpečně a efektivně komunikovat, šetřit čas a peníze.

Aktuální pozice

Zobrazit vše